توزیع کتاب بین طلبه های مشغول در مساجد دهدشت

توزیع کتاب بین طلبه های مشغول در مساجد دهدشت
مرداد 16, 1400
39 بازدید

امروز 1400/5/16 بین طلبه های فعال در مساجد کتاب های آموزشی،داستانی پخش شد!طلبه ها این کتاب هارا به  کودکان و نوجوانان می دهند و با آنها در راستای اهداف کتاب کار می‌کنند ! (اهداف خود را دنبال کنید)-(به آرزو هایتان برسید و تلاش کنید).این یک نمونه از اهداف کتاب های آموزشی و داستانی واگذار شده […]

امروز 1400/5/16 بین طلبه های فعال در مساجد کتاب های آموزشی،داستانی پخش شد!طلبه ها این کتاب هارا به  کودکان و نوجوانان می دهند و با آنها در راستای اهداف کتاب کار می‌کنند ! (اهداف خود را دنبال کنید)-(به آرزو هایتان برسید و تلاش کنید).این یک نمونه از اهداف کتاب های آموزشی و داستانی واگذار شده به روحانیان مستقر در مساجد هست.

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

داستان خواندن ! شاید کمی ساده به نظر برسد اما همه چیز های بزرگ با یک ایده ساده شروع شدند ! داستان خواندن یکی از این ایده های ساده برای ساختن فکر ساختن چهارچوب تلاش ساختن احترام و ایمان و ساختن شخصیت های سالم بچه ها می باشد .

 

طلبه ها داستان میخوانند و بچه ها گوش می‌دهند ، طلبه ها از بچه ها خلاصه و نکات داستان را در کاربرگی که در داستان قرار داده شده میخواهند.

میشود گاهی با یک صدا بهمن مهیبی به راه افتاد و میشود با یک داستان کوتاه و ساده انقلابی در روحیات و باور ها و برنامه ها برای رسیدن به اهداف شکل گرفت.