مشخص شدن اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد

مشخص شدن اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد
خرداد 13, 1399
368 بازدید

اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد در آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان معرفی شدند. نشست معرفی شورای عالی حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه، مدیر حوزه‌های علمیه استان و برخی از مسئولان حوزوی در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد. نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد […]

اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد در آئینی با حضور نماینده ولی فقیه در استان معرفی شدند.

نشست معرفی شورای عالی حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد عصر امروز با حضور نماینده ولی‌فقیه، مدیر حوزه‌های علمیه استان و برخی از مسئولان حوزوی در دفتر نماینده ولی‌فقیه برگزار شد.
نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در این نشست ضمن تسلیت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، اظهار داشت: امام خمینی توانست مولودی به نام انقلاب اسلامی را خلق کند و پایه و اساس انقلاب را از حوزه‌های علمیه بنا نهاد.
مدیر حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست ضمن تسلیت رحلت امام خمینی (ره)، گفت: افراد مشخص شده برای شورای عالی حوزه‌های علمیه، افراد برجسته و شناخته‌شده‌ای هستند و امیدواریم که این افراد بتوانند مشاوره‌های خوبی برای رشد حوزه‌های علمیه ارائه دهند.
در این نشست حجت‌الاسلام بهشت مدیر حوزه علمیه علی بن موسی‌الرضا شهر یاسوج، حجت‌الاسلام حق جو مدیر حوزه علمیه دهدشت، حجت‌الاسلام انصاری مدیر حوزه علمیه گچساران، حجت‌الاسلام عبودی امام جمعه باشت و حجت‌الاسلام وحدانی امام جمعه دهدشت به عنوان اعضای شورای عالی حوزه‌های علمیه کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند. ریاست این شورا نیز بر عهده نماینده ولی‌فقیه در استان است.