نشست رئیس بسیج طلاب کهگیلویه و بویراحمد حجت السلام حاج آقای علیزاده با طلاب حوزه علمیه ولی عصر (عج)دهدشت

نشست رئیس بسیج طلاب کهگیلویه و بویراحمد حجت السلام حاج آقای علیزاده با طلاب حوزه علمیه ولی عصر (عج)دهدشت
دی 18, 1398
637 بازدید

رِئیس بسیج طلاب استان کهگیلویه و بویر احمد حاج اقای علیزاده روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ با طلاب حوزه علمیه دهدشت دیدار و درباره هفته دفاع مقدس سخنرانی کردند. ایشان فرمود: هفته دفاع مقدس که امروز سومین روز آن است دشمن شناسی و ولایت شناسی نامیده شده است . ما  شهدای زیادی در راه دفاع از ایران تقدیم به […]

رِئیس بسیج طلاب استان کهگیلویه و بویر احمد حاج اقای علیزاده روز چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ با طلاب حوزه علمیه دهدشت دیدار و درباره هفته دفاع مقدس سخنرانی کردند.

ایشان فرمود: هفته دفاع مقدس که امروز سومین روز آن است دشمن شناسی و ولایت شناسی نامیده شده است .
ما  شهدای زیادی در راه دفاع از ایران تقدیم به دین و اسلام کردیم که دو و نیم برابرشان روحانی بودند.
۲۷۷۶ از شهیدان ۸ سال دفاع مقدس ،  روحانی بودند . شهدای روحانی دفاع جانانه ای در برابر دشمن انجام دادند .

حجت الاسلام و المسلمین علیزاده افزود: بیشترین شهدا، روحانی در خط مقدم جنگ بودند و شهید شدند. شهیدی به نام شهید حاج آقای آقاخانی که در زمان جنگ در خط مقدم می رفت جلو و شهیدها را می آورد. وقتی می رفت و می آمد در همین حین می گفت السلام علیک یااباعبدالله  می گویند که در لحظه ای که می رفت و می آمد خمپاره ای در کنارش افتاد و سر از تنش بریده شد نقل است در همان لحظه ای که سرش بریده بود باز هم صدا سر می داد السلام علیک یااباعبدالله .
ایشان در ادامه مطالب خود بیان کرد : یک امر واجب که الان برای یک طلبه مهم است تبلیغ برای جمهوری اسلامی است و دین اسلام است.